top of page

Cześć :)
Cieszę się i dziękuję, że tu jesteś!

Nazywam się Daria Zaradkiewicz i bardzo miło mi Cię poznać!

Jestem certyfikowaną nauczycielką Ashtanga Vinyasa Jogi, Jogi Kundalini, instruktorką fitness, instruktorką programów LES MILLS, autorką
i lektorką medytacji m.in. dla ogólnopolskiej aplikacji MINDY, założycielką kobiecej społeczności SAME SIOSTRY oraz wokalistką.

Lubię o sobie mówić jako o Kobiecie - Orkiestrze, z racji tego, że moje pasje są moją pracą!
Organizuję wyjazdy, warsztaty, sesje grupowe i indywidualne, koncerty oraz eventy. I będzie mi ogromnie miło jeśli na którymś z nich się spotkamy!
Pracuję z klientami prywatnymi i biznesowymi, sportowcami, tancerzami, jeźdźcami - w każdym wieku, w tym z dziećmi i młodzieżą.


Kocham pracę z ludźmi, ruch, naturę, muzykę i kocham to, co robię!
Łącząc dyscypliny, które uwielbiam : tj. niezwykle efektywny trening interwałowy, cudownie rozciągającą jogę i kojącą umysł oraz ciało relaksację i medytację - stworzyłam holistyczny program INTUITIVE WORKOUT - do odkrywania którego serdecznie Cię zapraszam!

Na swojej drodze spotykam cudownych Nauczycieli, dzięki którym doskonalę umiejętności, a jednocześnie cały czas z radością się uczę

i rozwijam.
W zajęcia, sesje, spotkania czy koncerty, które prowadzę wkładam całe serce, a największą motywacją jest dla mnie energia grupy, która za każdym razem jest niepowtarzalna i dodaje skrzydeł!

Uwielbiam dzielić się dobrem i swoim doświadczeniem, pomagając innym dostrzegać swój pełen potencjał.
W zgodzie ze sobą.

Niezależnie, czy zadzieje się to podczas kręgu kobiet, warsztatu, medytacji, sesji indywidualnej, koncertu, rozmowy czy np. sesji jogi.

Dlatego każda forma spotkań z Wami jest dla mnie piękną wymianą doświadczeń, a jednocześnie procesem, w którym wspieramy się wzajemnie ze wszystkimi uczestnikami i uczestniczkami.

Zapraszam Cię do spotkań na żywo, online oraz wyjazdów, koncertów

i warsztatów!


Do prędkiego zobaczenia i usłyszenia !!!
D.

DARZAR_0520_FIN-2.jpg
bottom of page