top of page

Duch

rozwój duchowy / medytacja / kobiece kręgi

 - medytacje prowadzone

- warsztaty rozwojowe

- Same Siostry

- koncerty relaksacyjne

Rozwijajmy się razem! 

Warsztaty i sesje rozwojowe, medytacja, koncerty relaksacyjne to moja pasja od lat. Uwielbiam dzielić się swoim doświadczeniem i spotykać w tym procesie z innymi, pomagając im odkrywać swój pełen potencjał.

To z tego powodu zapoczątkowałam kobiecą społeczność Same Siostry, w ramach której trzymam kobiece kręgi, prowadzę i organizuję warsztaty oraz wspólne wyjazdy.

Koncerty relaksacyjne podczas których gram i śpiewam, są dla mnie równie piękną formą strawy duchowej. Podobnie jak wszelkiego rodzaju medytacje, które tworzę, prowadzę i nagrywam - m.in. dla ogólnopolskiej aplikacji do medytacji MINDY. 
Oraz wyjazdy, takie jak "Harmonia w ciele i w siodle" w ramach której łączę jogę z jeździectwem naturalnym we współpracy z cudownym instruktorem jeździectwa Piotrem Tuniewiczem i Bieszczadzką Stajnią Rajdową - Carpatica.
Chęć rozwoju duchowego motywuje mnie również do nieustannych poszukiwań i zgłębiania nowej wiedzy. Dlatego będąc Nauczycielem, nieustannie pozostaję Uczniem. I czerpię od wszystkich wspaniałych Nauczycieli, których spotykam na swojej drodze! 

dariajoga_330.JPG
Zrzut ekranu 2022-04-17 o 19.15.15.png
Zrzut ekranu 2022-04-17 o 19.27.09.png
03082020 - Same Siostry - Węsiory 064.jpg
bottom of page