top of page

czw., 06 cze

|

Gdańsk

Zatrzymaj się i doświadcz - relacja z podróży i dźwiękowa kąpiel 6.06 w Gdańsku

Doświadczać, odkrywać i podążyć za naturalną ciekawością – jak to jest udać się w taką podróż? Relacja z podróży i podróż w głąb siebie - dołącz do nas w ten wyjątkowy wieczór!

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Zatrzymaj się i doświadcz - relacja z podróży i dźwiękowa kąpiel 6.06 w Gdańsku
Zatrzymaj się i doświadcz - relacja z podróży i dźwiękowa kąpiel 6.06 w Gdańsku

Czas i lokalizacja

06 cze 2024, 18:20 – 21:20

Gdańsk, Juliusza Słowackiego 19, 80-257 Gdańsk, Polska

Goście

O wydarzeniu

Zatrzymaj się i doświadcz - relacja z podróży i dźwiękowa kąpiel 6.06 w Gdańsku!

Doświadczać, odkrywać i podążyć za naturalną ciekawością – jak to jest udać się w taką podróż?

Na początku zapraszam Ciebie na zanurzenie się w opowieści Bożeny, która jest pełna żywych doświadczeń w poszukiwania siebie i swoich korzeni w podróży „American Dream”, podróży do światła. Bożena jest kobietą pełną energii, którą potrafi przekuć w osiąganie celów. Jej motto życiowe to czerpanie wiedzy z doświadczania i przebytej drogi, bo to „Droga jest celem”. Może jej opowieść, stanie się dla ciebie inspiracją do Twojej podróży?

W drugiej części wyruszymy wspólnie w podróż do świata dźwięków, gdzie przewodnikiem po nich będzie kobieta o niesamowitych muzycznych zdolnościach - Daria Zaradkiewicz. Doświadczysz chwili bez celów, bez oczekiwań, zatrzymania się w pełnym doświadczaniu tego co do ciebie przychodzi. Będzie to podróż do głębokiej regeneracji nie tylko dla ciała, ale też dla umysłu. Popłyniesz w tą relaksacyjną podróż przy wsparciu m.in. mis tybetańskich, mis kryształowych, gongów, tingshi, kija deszczowego, dzwonków koshi oraz harmonium oraz z udziałem kojącego wokalu Darii.

Istnieje możliwość zapisu tylko na jedną część.

KIEDY: 06 czerwca 2024 18:20-22:00

GDZIE: Sztuka Wyboru, ul. Słowackiego 19 Gdańsk

CENA: 120 zł całość

40 zł tylko spotkanie z Bożeną 100 zł tylko koncert relaksacyjny

ZAPISY: proszę zapisz się przez formularz: https://forms.gle/AQdhsRj68hXEY1ER7

KONTAKT: Karolina 600 777 437

Plan: 18:20 – 19:45 – spotkanie z Bożeną + mały wieczorny poczęstunek 19:45 – 20:00 – przerwa 20:00 – 22:00 – koncert Darii

Co zabrać: Matę i koc. Dodatkowo polecam przynieść sobie coś pod głowę oraz woreczek/opaskę na oczy (nie jest konieczny), wygodny strój (będziemy w trakcie koncertu leżeć na podłodze).

Bożena Maria Uciechowska – miłośniczka podróży z pasją wdrażająca w życie zawodowe Coaching & Mentoring on the go. Mentor Kariery i Dobrostanu. Założycielka i właścicielka firmy Centrum Kreowania Kariery, której misją jest eksplorowanie ścieżek i metod, które prowadzą do dobrostanu oraz wspierania ludzi w odkrywaniu ich potencjału zawodowego poprzez rozszerzanie kompetencji i wzmacnianie umiejętności w zakresie m.in. rozwoju osobistego, budżetowania i finansów oraz pomoc w kreatywnym i innowacyjnym tworzeniu swojego miejsca pracy. Celem firmy jest także psychoedukacja ludzi i organizacji w zakresie przeciwdziałania oraz niwelowania skutków wypalenia zawodowego. Podróżuje, pisze, tworzy i prowadzi warsztaty rozwojowe i szkolenia oraz sesje indywidualne

Daria Zaradkiewicz - wokalistka, kompozytorka i czuła przewodniczka, dla której muzyka od dzieciństwa jest pasją i nieodłącznym elementem życia! Instruktorka jogi, autorka programu INTUITIVE WORKOUT, autorka i lektorka medytacji m.in. dla ogólnopolskiej aplikacji MINDY, założycielka kobiecej społeczności SAME SIOSTRY. Koncertuje, organizuje, tworzy i prowadzi warsztaty, kobiece kręgi, sesje grupowe i indywidualne.

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page