top of page

sob., 22 paź

|

Piekło Górne

Tworzone z serca - edycja specjalna! Wyjątkowy kobiecy weekend z jogą, aromaterapią i medycyną roślin!

Zapraszamy na kobiecy weekend z jogą, aromaterapią, medycyną roślin oraz kręgiem kobiet w malowniczej Farmie Piekło na Kaszubach! Tworzony z serca przez kobiety i dla kobiet. Dołącz do nas i spędź niesamowite chwile w pięknym miejscu z cudownymi ludźmi!

Nie prowadzimy sprzedaży biletów
Zobacz inne wydarzenia
Tworzone z serca - edycja specjalna! Wyjątkowy kobiecy weekend z jogą, aromaterapią i medycyną roślin!
Tworzone z serca - edycja specjalna! Wyjątkowy kobiecy weekend z jogą, aromaterapią i medycyną roślin!

Czas i lokalizacja

22 paź 2022, 11:00 – 23 paź 2022, 11:00

Piekło Górne, Szybowcowa 46, 83-047 Piekło Górne, Polska

O wydarzeniu

Witaj Kochana Kobieto Mocy, która nieprzypadkowo czytasz te słowa!

Zapraszamy Cię na drugą, specjalną edycję wyjątkowego kobiecego warsztatu i spotkania w magicznej Farmie Piekło - "Tworzone z serca"! Joga, aromaterapia, medycyna roślin, medytacja, krąg kobiet, pyszne i ekologiczne jedzenie, warsztaty kosmetyczne, bliskość ze sobą i bliskość z naturą! To wszystko tworzone z serca przez kobiety i dla kobiet!

Dołącz do nas już dziś, pozwól nam poznać siebie!

Kiedy zabrałam Shanti - cudowną edukatorkę aromaterapii i współprowadzącą nasz warsztat - po raz pierwszy do niezwykłej Farmy Piekło - od razu poczułyśmy, że chcemy Was tu zaprosić na dłużej, zostać na noc, cieszyć się nieograniczoną przestrzenią na wartościowe rozmowy, zasiąść w kobiecym kręgu i chłonąć magię, ciepło i urok samej Farmy Piekło oraz całej natury, która nas ukoi!

Dlatego na datę naszego kolejnego spotkania wybrałyśmy październikowy weekend 22-23.10. Jesień to piękny czas na podróż do wewnątrz, na otulenie się bliskością, na rozpalenie ognia w kominku i spotkanie się przy nim z innymi cudownymi kobietami. To czas tylko dla nas i wzmocnienie kobiecej energii. Ale to również wspaniała okazja do zadbania o nasz dobrostan dzięki świadomej praktyce jogi i aromaterapii!

Z głębi naszych serc podzielimy się z Tobą naszą wiedzą, doświadczeniem i tym, co w nas najlepsze abyś wypoczęła, zasiliła się i zabrała ze sobą moc pięknych narzędzi - które wesprą Ciebie i Twoich bliskich.

Wyobraź sobie warsztat po którym wyjdziesz zregenerowana, naładowana dobrą energią, nowymi wartościowymi relacjami oraz cenną wiedzą, z prezentami dla siebie i najbliższych! Aromaterapia + medycyna roślin + joga Kundalini + relaks i bliskość z naturą oraz innymi cudownymi Kobietami.

Właśnie na taki warsztat Cię zapraszamy!!!

Nazywam się Daria Zaradkiewicz i jestem instruktorką jogi oraz świadomej pracy z ciałem, głosem i oddechem a także wokalistką i Kobietą-Orkiestrą, trzymająca kręgi założycielką społeczności Same Siostry, która podobnie jak Ty pragnie się rozwijać!

Razem z niesamowitą Patrycją Shanti - edukatorką aromaterapii klasy terapeutycznej i kreatorką cudownej polskiej marki WeSoulSisters - zapraszamy Cię na warsztat TWORZONE Z SERCA, który powstał z potrzeby naszych serc i połączenia pasji, które kochamy - jogi oraz medycyny roślin!

Otoczone zapachem, muzyką i cudowną energią przestrzeni, do której Cię zapraszamy - zasiądziemy w kobiecym kręgu, doświadczymy głębi medytacji, będziemy tworzyć rzeczy piękne i szeptać o rzeczach ważnych. Z Shanti wybierzemy się w podróż do krainy zapachów, zdobywając wiedzę na temat aromaterapii i medycyny roślin, która pozwoli Ci wspomóc zdrowie fizyczne i emocjonalne na co dzień. Przygotujemy : Cyprysowe serum do twarzy Olejek relaksujący do masażu ciała Balance Mleko lawendowe do kąpieli Serum rozmarynowe do włosów Sól Adaptive wyciszające z kwiatami do rytualnej kąpieli Perfumę wspierającą naszą kobiecość Możesz je potraktować jako spersonalizowane prezenty od Ciebie dla Ciebie, możesz również obdarować nimi bliskich!

Wspólnie poznamy i zanurzymy się w doenergetyzowujacą praktykę jogi Kundalini, dzięki której zadbasz nie tylko o ciało ale i duszę przed nami uwalniająca emocje piękna praktyka, świadomy oddech i relaks przy dźwiękach mantr!

Wszystko to w malowniczej Farmie Piekło, która ugości nas niesamowitą przestrzenią i ekologicznymi posiłkami przygotowanymi z miłością z lokalnych produktów.

A magię chwil na zdjęciach, które są najpiękniejszą pamiątką uchwyci dla nas fotografka Ewa Janisz Pozwól nam się poznać i poznaj inne cudowne Kobiety!

Jeśli czujesz, że to zaproszenie Cię woła - czekamy właśnie na Ciebie!!! W razie wszelkich pytań - jesteśmy.

INWESTYCJA : 550zł W cenę wliczone jest wyżywienie oraz nocleg.

Warunkiem potwierdzenia rezerwacji jest wpłata bezzwrotnego zadatku w wysokości 250zł na konto organizatora : Janowa Dolina Management Sp.z o.o. 56 1160 2202 0000 0005 2187 6286 Millenium Bank Tytuł : Warsztat 22.10

Z miłością, Daria & Shanti

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page