top of page

śr., 11 paź

|

Góra

TWOJA ORENDA - podróż w głąb ciała i duszy/ joga & regersja / 11-15 października

Z przestrzeni serca zapraszamy Cię na wyjątkowy warsztat wyjazdowy, który pozwoli Ci lepiej zrozumieć drogę Twojej duszy oraz świadome połączenie z ciałem. Już 11-15 października spotkamy się w malowniczych Borach Tucholskich "U Zuzanny" z jogą oraz regresją do poprzednich wcieleń.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
TWOJA ORENDA - podróż w głąb ciała i duszy/ joga & regersja / 11-15 października
TWOJA ORENDA - podróż w głąb ciała i duszy/ joga & regersja / 11-15 października

Czas i lokalizacja

11 paź 2023, 12:00 – 15 paź 2023, 12:00

Góra, os. Góra 20A, 83-210 Góra, Poland

O wydarzeniu

TWOJA ORENDA - PODRÓŻ W GŁĄB CIAŁA I DUSZY   Z przestrzeni serca zapraszamy Cię na wyjątkowy warsztat wyjazdowy, który pozwoli Ci lepiej zrozumieć drogę Twojej duszy oraz świadome połączenie z ciałem. Już 11-15 października spotkamy się w malowniczych Borach Tucholskich w domu nad jeziorem "U Zuzanny".

Jeśli czujesz, że to zaproszenie Cię woła - dołącz do nas już dziś! 

„Orenda w języku Indian Seneka oznacza Duchową Istotę/Esencję, która zawiera Wieczny Płomień Miłości, w którym - wewnątrz każdej istoty - żyje Wielka Tajemnica. Orenda mieści w sobie światło, które jest naszym przewodnikiem, oraz wewnętrzny głos, który uczy nas o naszym potencjale i naszej najważniejszej zdolności - kochania i bycia kochaną/ym.” - Jamie Sams - „13 Pierwotnych Matek Klanowych”.

W tej niezwykłej podróży poprowadzą Cię Katarzyna Kaźmierczak - doświadczona terapeutka regresji, z którą każda z Uczestniczek odbędzie indywidualną sesję Regres Poznaj Duszę!

Kasia pasjonuje się inkarnacją bardzo długo, zgłębia tajniki drogi duszy poprzez wszystkie jej wcielania, przez lata przeprowadziła niezliczoną ilość sesji Regresji indywidualnych oraz grupowych i z tego zakresu wiedzą podzieli się z Tobą na warsztatach. "Każdy uczestnik odbędzie indywidualną sesję Regresji w poprzednie wcielenia. Jeśli sama nie wejdziesz w swoje wcielenia - będę Twoim wsparciem gdyż widzę, czuję i słyszę info z pola serca, z pola energoinformacyjnego . Więcej o sesji i o mnie na mojej stronie gdzie właśnie się znajdujesz  poznajdusze.pl - Kasia" FB : https://pl-pl.facebook.com/katarzyna.kazmierczak.564/  IG : https://www.instagram.com/p/CSd8jk-q8UQ/  Oraz Daria Zaradkiewicz - instruktorka Kundalini Jogi oraz Ashtanga Vinyasa Jogi, świadomej pracy z ciałem, BODYBALANCE, autorka programu INTUITIVE WORKOUT, autorka i lektorka medytacji m.in. dla ogólnopolskiej aplikacji MINDY, założycielka kobiecej społeczności SAME SIOSTRY, wokalistka, kompozytorka i czuła przewodniczka, dla której muzyka od dzieciństwa jest pasją i nieodłącznym elementem życia. Prowadzi zajęcia jogi grupowe i indywidualne, organizuje warsztaty i wyjazdy w Polsce oraz zagranicą, trzyma kobiece kręgi, koncertuje, prowadzi webinary oraz sesje online. "Moje pasje są moją pracą - dlatego kocham to, co robię i uwielbiam dzielić się jogą, świadomym oddechem oraz dźwiękiem. A ulubioną formą spotkań są dla mnie właśnie wyjazdy warsztatowe i unikalna energia grupy, którą wówczas współtworzymy! Dlatego nie mogę doczekać się spotkania z Wami w przepięknym Kuziówku!

W zajęcia, sesje, spotkania czy koncerty, które prowadzę wkładam całe serce. Pragnę pielęgnować w sobie światło i pomagać innym dostrzegać je i pielęgnować w sobie. W zgodzie ze sobą. Niezależnie, czy zadzieje się to podczas sesji jogi, kręgu kobiet, warsztatu, medytacji, sesji indywidualnej, koncertu czy np.rozmowy. Dlatego każda forma spotkań z Wami jest dla mnie piękną wymianą doświadczeń, a jednocześnie procesem, w którym wspieramy się wzajemnie. Kasię poznałam poszukując terapeutki Regresji, której poczuję, że mogę w pełni zaufać. Wybrałam się najpierw na warsztaty, które prowadziła a potem na sesję indywidualną, która odmieniła moje życie! Dlatego z całego serca polecam Ci doświadczyć na sobie regresji pod czułym przewodnictwem Kasi i jestem niesamowicie szczęśliwa z naszej współpracy oraz niezwykłego warsztatu, który dla Ciebie przygotowałyśmy! Z miłością - Daria" Więcej informacji o mnie znajdziesz na stronie : www.dariazaradkiewicz.com  FB : @dariazaradkiewicz & @panijoga.dariazaradkiewicz IG : @panijoga_dariazaradkiewicz

Wszystko, co robimy fizycznie czy umysłowo, czego doświadczamy: jako emocje czy stan ducha jest zapisane polu energoinformacyjnym i jest dla nas dostępne.  Jest formą niezniszczalnej energii, jest dostępne dla każdego w każdej chwili a regres jest jednym z możliwych sposobów do odczytania tej informacji.  Każdy z nas ma tysiące możliwych inkarnacji które żyją w Nas równolegle tu i teraz i ma możliwość ich odkrycia.   Regres daje nam możliwość głębszego zrozumienia sensu tego wszystkiego co doświadczamy w przestrzeni materialnej na Ziemii. Bardzo często zdarza się że konstrukcja wydarzeń z poprzedniego życia widziana podczas sesji daje tak ogromne uwolnienie, że sam ten fakt jest już warty tego procesu.  Praca podczas wyjazdu z Katarzyną to zrozumienie sensu swojej drogi tutaj na tej scenie życia w materii ziemskiej, zrozumienie że wszystko dzieje się dla twojego najwyższego dobra. Poznanie poprzednich inkarnacji duszy daje zrozumienie dzisiejszego życia i swojej historii. Wykłady czym jest Regres , jak wygląda Dom Dusz z przykładami z sesji przybliżą Tobie tematykę .

A praca z Darią podczas sesji jogi kundalini, vinyasa jogi, medytacji, kobiecych kręgów oraz kąpieli w uzdrawiających dźwiękach - wesprze Cię w tym transformującym procesie, pozwalając na jeszcze głębsze i bardziej świadome czucie. Wspólnie zaopiekujemy się ciałem, dbając o oddech oraz akceptując wszelkie ograniczenia, które mogą się pojawiać w trakcie praktyki. Spojrzymy na siebie z przestrzeni serca - dostrzegając piękno w swojej różnorodności. Zyskamy nową świadomość ciała, popracujemy nad jego naturalnymi zakresami ruchu, uelastyczniając się i wzmacniając. A jednocześnie - dzięki jodze kundalini, poczujemy połączenie nie tylko na poziomie fizycznym ale przede wszystkim energetycznym - ze sobą oraz całym Wszechświatem, który nas otacza. Czyli Wielką Tajemnicą - według indiańskiej nomenklatury. Zgodnie z tradycją naszych przodkiń - zasiądziemy w kręgu, dając sobie to, co najcenniejsze - czas oraz uważność, w pełnym empatii gronie.  Poprzez wibrację dźwięków - uwolnimy to, co potrzebuje uwolnienia, oczyścimy to, co potrzebuje oczyszczenia i transformujemy to, co potrzebuje transformacji.

Poczuj swoją Duchową Esencję. Poznaj swoją duszę. Nawiąż świadomą, pełną szacunku i miłości relację z ciałem. Wsłuchaj się w siebie. I Twoją Orendę!  Z przestrzeni naszych serc - zapraszamy Cię do doświadczania, Kasia & Daria

KONTAKT : 796028791

ZAPISY : https://sklep.poznajdusze.pl/category/warsztaty?horizontal

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page