top of page

czw., 28 kwi

|

Gdańsk

Same Mamy - krąg kobiet dla Mam

- Jesteś Mamą i czujesz, że to piękna choć szalenie wymagające ścieżka? - Miewasz myśli, że tylko Ty "tak masz" a cały świat doskonale ogarnia? - Czy mimo fal ogromnej miłości zdarza Ci się odczuwać smutek? Jeśli choć jedna odpowiedź brzmi"tak"- nie jesteś sama. Czekamy na Ciebie w kobiecym kręgu!

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Same Mamy - krąg kobiet dla Mam
Same Mamy - krąg kobiet dla Mam

Czas i lokalizacja

28 kwi 2022, 10:00 – 13:00

Gdańsk, Kraśnięta 5, 80-125 Gdańsk, Polska

O wydarzeniu

- Jesteś Mamą i czujesz, że to piękna choć szalenie wymagające ścieżka? - Miewasz myśli, że tylko Ty "tak masz" a cały świat doskonale ogarnia? - Czy mimo fal ogromnej miłości zdarza Ci się odczuwać smutek, samotność, rozczarowanie? - Czy masz wrażenie że w rozmowie o rodzicielstwie jest bardzo mało przestrzeni na "ja" i bardzo dużo na dziecko?

Jeśli choć na jedno z pytań odpowiedziałaś TAK, zapraszamy Cię na wyjątkowe spotkanie - wyjątkowych kobiet. W kobiecym i matczynym kręgu empatycznego słuchania, będziesz miała przestrzeń na głos wypowiedzieć wszystko, co wywołuje rosnąca gulę w Twoim gardle. Spotkasz się z kobietami, które mają dokładnie tak samo jak Ty, co więcej one też myślą że są jedyne. Zostaniesz otoczona zrozumieniem, wsparciem, wyrozumiałością a przede wszystkim przestrzenią do wyrażania i przeżywania wszystkich emocji.

Trzymającą krąg jest Daria Zaradkiewicz - instruktorka jogi i świadomej pracy z ciałem, wokalistka, prowadząca z sukcesami kobiece kręgi wsparcia SAME SIOSTRY. Swoją energią, empatią i bezgranicznym zrozumieniem tworzy przestrzeń do monologów, które uwalniają duszę.

Zapraszamy Cię do kręgu, w którym zaznasz otwartości, utulenia i wysłuchania zarówno twoich słów, jak i płaczu, radości i milczenia.

Czekamy na Ciebie!

Dzieci oczywiście mile widziane Napisz do nas o tym w wiadomości zgłoszeniowej, tak abyśmy mogły ustalić niezbędne szczegóły

SAME MAMY = SAME SIOSTRY

Najbliższe spotkanie już 28 kwietnia o 10:00!

Jeśli intuicja podpowiada Ci, że masz ochotę do nas dołączyć - nie wahaj się! Idź za głosem serca i napisz do nas

Szczegóły i zapisy na FB @samesiostry + @dariazaradkiewiczjoga oraz w Przystani Zdrowia!

Chciałabyś przyprowadzić ze sobą zaprzyjaźnioną Mamę? Wspaniale! Przewidujemy dla Was zniżki

Napisz do nas aby uzyskać szczegółowe informacje.

CO WARTO ZABRAĆ? :

- wygodny strój, w którym poczujesz się komfortowo i swobodnie - ciepły koc i poduchę do siedzenia - świeczkę - małą przekąskę, którą będziesz mogła podzielić się z innymi Kobietami w kręgu - wszystko, co masz ochotę zabrać i co sprawia, że czujesz się sobą - uśmiech

To przestrzeń, w której nikt Cię nie ocenia. To przestrzeń, w której możesz czuć się bezpiecznie. To przestrzeń, w której Ty jesteś najważniejsza!

Bilety

  • Same Mamy - rezerwacja miejsca

    Ten bilet obejmuje wstęp na krąg kobiet dla Mam.

    169,00 zł
    Sprzedaż zakończona

Suma

0,00 zł

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page