top of page

pt., 10 lut

|

Sitno

Pełen miłości warsztat dla par w Siedlisku Gaia

Pełen miłości, walentynkowy weekendowy warsztat dla par w malowniczym Siedlisku Gaia na Kaszubach! Jeśli szukasz niezapomnianych chwil we dwoje, warsztatu rozwojowego dla par, jogi i medytacji oraz miejsca z duszą i klasą, w którym możesz odpocząć - ten wyjazd powstał z myślą o Tobie i o Was!

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Pełen miłości warsztat dla par w Siedlisku Gaia
Pełen miłości warsztat dla par w Siedlisku Gaia

Czas i lokalizacja

10 lut 2023, 18:00 – 12 lut 2023, 12:12

Sitno, Sitno 107A, 83-330, Polska

O wydarzeniu

Jeśli masz dość oklepanych i stereotypowych walentynkowych scenariuszy ALE szukasz niezapomnianych chwil we dwoje i wyjątkowego weekendu, warsztatu rozwojowego dla par, malowniczego miejsca, w którym możesz odpocząć, bliskości ze sobą i naturą oraz pogłębienia relacji, jogi, medytacji & relaksacji, rozpieszczenia dla zmysłów - ten warsztat powstał z myślą o Tobie i o Was!

W programie m.in :

- joga, medytacja, świadoma praca z ciałem i oddechem

- koncert relaksacyjny - czyli kąpiel w uzdrawiających dźwiękach mis tybetańskich, gongu, kija deszczowego, harmonium i kojącego wokalu

- krąg kobiet, krąg mężczyzn i kręgi mieszane

- procesy rozwojowe dla par - pogłębiające relację

- kąpiel pod gwiazdami w prawdziwej balii

- kolacja powitalna i posiłki pełne miłości przygotowywane przez cudownego greckiego Szefa Kuchni i Gospodarza Gai - Georgiosa

- pobyt w przepięknych przestrzeniach i bajkowych, tematycznych pokojach zaaranżowanych przez Kasię - żonę Georgiosa i Gospodynię Gai

- morsowanie dla chętnych i degustacja domowych nalewek przy kominku

- czas dla siebie i dla Was dwojga

- SPA i masaże

To będzie wyjątkowy czas w wyjątkowym miejscu! Oraz przestrzeń na  jeszcze większą blikość ze sobą i Twoim Partnerem/Partnerką!

A ponieważ to warsztat dla par - ja również poprowadzę go w parze z moim Mężem. Towarzyszyć nam będzie cudowna para Właścicieli i Gospodarzy Siedliska Gaia - czyli Kasia & Georgios!

Jeśli czujesz, że to zaproszenie Cię woła - napisz do mnie już dziś!

Zostało nam kilka miejsc. A większość wyprzedała się zanim rozpoczęliśmy promocję! Dlatego jesteśmy przekonani, że spotkamy się w absolutnie wyjątkowym, pełnym empatii gronie i spędzimy razem niezapomniane chwile. 

Czekamy na Was!

JAK ZAREZERWOWAĆ MIEJSCE?

NAPISZ LUB ZADZWOŃ DO NAS :

Daria Zaradkiewicz +48 796028791 

www.dariazaradkiewicz.com

Siedlisko Gaia +48 505 173 662

www.siedliskogaia.pl

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page