top of page

pt., 03 lut

|

Gdańsk

L'Aperitif - piosenka francuska na żywo!

Zapraszamy na wyjątkowy koncert piosenki francuskiej - pełen improwizacji, niepowtarzalnych aranżacji i muzyki płynącej prosto z serca. ⏰ 3 lutego, piątek, godz. 19:00

Nie prowadzimy sprzedaży biletów
Zobacz inne wydarzenia
L'Aperitif - piosenka francuska na żywo!
L'Aperitif - piosenka francuska na żywo!

Czas i lokalizacja

03 lut 2023, 19:00

Gdańsk, Opata Jacka Rybińskiego 25, 80-320 Gdańsk, Polska

O wydarzeniu

Zapraszamy na wyjątkowy koncert piosenki francuskiej - pełen improwizacji, niepowtarzalnych aranżacji i muzyki płynącej prosto z serca.

3 lutego, piątek, godz. 19 Bilety w cenie 40 zł, dostępne na stronie http://kbq.pl/89026

L'Apéritif to unikalny kolaż dźwięków i osobowości, łączący muzyków z pasją i zamiłowaniem do piosenki francuskiej. W repertuarze odnajdą Państwo zarówno klasyczne melodie, zaczerpnięte od Edith Piaf czy Josephine Baker, jak i utwory współczesne (ZAZ). Połączenie pięknego brzmienia akordeonu i charyzmatycznego wokalu przeniesie Państwa w paryską atmosferę.

Wokalistka - Daria Zaradkiewicz, to laureatka "Szansy na sukces" oraz licznych festiwali ogólnopolskich i międzynarodowych. Muzykę ma w sercu od dziecka, śpiewa w kilku językach, komponuje i zaraża pozytywną energią. Akordeonista - Paweł Nowak, to muzyk z pasją, kompozytor, aranżer, popularyzator akordeonu. Absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku. Laureat krajowych i międzynarodowych festiwali akordeonowych. Autor audycji "Jazz na akordeon", pomysłodawca i dyrektor artystyczny Międzynarodowego Festiwalu Akordeonowego w Sulęczynie. Prywatnie właściciel kolekcji ponad 300 instrumentów (akordeony, harmonie, etc. )

L'Apéritif tworzą: Daria Zaradkiewicz - śpiew Paweł A. Nowak - akordeon

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page