top of page

sob., 18 lut

|

Kościerzyna

Kobiecy Krąg w Kościerzynie

Kobiecy Krąg symbolizuje nieskończoność, w której każda z nas jest tak samo ważna i równa. Dlatego zasiadając w nim, naszym celem będzie wzajemne wsparcie, wymiana doświadczeń, wsłuchanie się w siebie, poszerzanie świadomości i tworzenie wspólnoty w duchu siostrzeństwa!

Nie prowadzimy sprzedaży biletów
Zobacz inne wydarzenia
Kobiecy Krąg w Kościerzynie
Kobiecy Krąg w Kościerzynie

Czas i lokalizacja

18 lut 2023, 19:00 – 22:00

Kościerzyna, 83-400 Kościerzyna, Polska

O wydarzeniu

Jeśli szukasz bezpiecznej przestrzeni, gdzie w kobiecym gronie mogłabyś poczuć się wolna od oceny i krytyki, w której jest miejsce na wspólne przeżywanie radości i smutków, gdzie możesz poznać inne, wartościowe i życzliwe Ci Kobiety, poczuć się rozumiana, wysłuchana i zaopiekowana - te spotkania powstały z myślą o Tobie! 

Krąg symbolizuje nieskończoność, w której każda z nas jest tak samo ważna i równa. Dlatego zasiadając w nim, naszym celem będzie wzajemne wsparcie, wymiana doświadczeń, wsłuchanie się w siebie, poszerzanie świadomości i tworzenie wspólnoty w duchu siostrzeństwa. 

Jeśli chciałabyś dołączyć do kręgu kobiet, które podobnie jak Ty pragną się rozwijać - czekamy na Ciebie!!! Trzymającą Krąg będzie Daria Zaradkiewicz - założycielka kobiecej społeczności SAME SIOSTRY, trzymająca zarówno kręgi otwarte jak i zamknięte, instruktorka jogi, wokalistka, Kobieta - Orkiestra, która kocha ludzi i dzielenie się dobrem : www.dariazaradkiewicz.com

Jeśli intuicja podpowiada Ci, aby do nas dołączyć - nie wahaj się i napisz! Z przyjemnością udzielimy wszelkich szczegółowych informacji.

Co warto ze sobą zabrać? : - komfortowy strój, w którym poczujesz się swobodnie - poduchę/koc do siedzenia - świeczkę - kartkę i długopis - uśmiech, otwarte serce i pozytywne nastawienie - wszystko, co czujesz, że masz ochotę zabrać (np. instrument/y, ulubione kadzidło, symboliczne i ważne dla Ciebie przedmioty itp.) Czekamy na Ciebie Siostro!!! INWESTYCJA : 111zł/os. 

ZAPISY : 796028791

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. 

Do prędkiego zobaczenia. 

Aho!

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page