top of page

czw., 16 lut

|

Nowa Karczma

Kąpiel w dźwiękach - koncert relaksacyjny

16.02 o 19:30 zapraszamy serdecznie na "Kąpiel w dźwiękach" czyli koncert relaksacyjny w Rehcenter! W kameralnym gronie i przytulnej przestrzeni wspólnie doświadczymy kąpieli w uzdrawiających dźwiękach m.in. mis tybetańskich, gongu, harmonium oraz kojącego wokalu.

Nie prowadzimy sprzedaży biletów
Zobacz inne wydarzenia
Kąpiel w dźwiękach - koncert relaksacyjny
Kąpiel w dźwiękach - koncert relaksacyjny

Czas i lokalizacja

16 lut 2023, 19:30 – 20:40

Nowa Karczma, Kościerska 20A, 83-404, 54.132667 18, Nowa Karczma, Polska

O wydarzeniu

Już 16.02 o 19:30 zapraszamy serdecznie na "Kąpiel w dźwiękach" czyli koncert relaksacyjny w Centrum Rehabilitacji Rehcenter!

Wydarzenie będzie się odbywało cyklicznie - dlatego już teraz zapraszamy również na kolejne muzyczne odsłony w nadchodzących miesiącach!

W kameralnym gronie i przytulnej przestrzeni wspólnie doświadczymy kąpieli w uzdrawiających dźwiękach m.in. mis tybetańskich, gongu, tingshy, kija deszczowego, dzwonków koshi oraz kojącego wokalu. 

Wyjątkowym akcentem będzie medytacja prowadzona, od której rozpoczniemy naszą podróż w głąb krainy dźwięku, wysokich wibracji ale również w głąb siebie. W naszym przebodźcowanym świecie to piękna okazja do zatrzymania się i głębokiej regeneracji nie tylko dla ciała, ale i umysłu. Pozwól sobie na relaks, zaopiekuj się sobą i zanurz się z nami w to niepowtarzalne doświadczenie! W tej muzycznej podróży poprowadzi nas Daria Zaradkiewicz - wokalistka, kompozytorka i czuła przewodniczka, dla której muzyka od dzieciństwa jest pasją i nieodłącznym elementem życia! Instruktorka jogi, autorka programu INTUITIVE WORKOUT, autorka i lektorka medytacji m.in. dla ogólnopolskiej aplikacji MINDY, założycielka kobiecej społeczności SAME SIOSTRY. Koncertuje, organizuje, tworzy i prowadzi warsztaty, kobiece kręgi, sesje grupowe i indywidualne pomagając innym w odkrywaniu swojego pełnego potencjału, pielęgnowaniu w sobie światła, miłości i empatii oraz dobrostanu w zgodzie ze sobą. To piękny pomysł na prezent od Ciebie dla Ciebie i/lub kogoś Ci bliskiego!

Spotykamy się o 19:30 Czas trwania : 19:30-20:40 Zabierz ze sobą matę do jogi, koc, poduszkę, poduszeczkę na oczy i ciepłe, komfortowe ubranie - kąpieli w dźwiękach doświadczamy w pozycji leżącej.

Liczba miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń. Szczegółowe informacje prześlemy w wiadomości prywatnej. Zapraszamy do kontaktu!

TEL : 796028791

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page