top of page

wt., 08 lis

|

Wetlina

Harmonia w ciele i w siodle

Unikalny rozwojowy wyjazd warsztatowy z jogą i jeździectwem naturalnym, w samym sercu Bieszczad! Tydzień w bliskości z naturą, końmi i jogą = "Harmonia w ciele i w siodle"!

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Harmonia w ciele i w siodle
Harmonia w ciele i w siodle

Czas i lokalizacja

08 lis 2022, 11:44 – 11:59

Wetlina, Krzywe, 38-608 Wetlina, Polska

O wydarzeniu

Zapraszamy na wyjątkowy rozwojowy wyjazd warsztatowy w sercu Bieszczadów. Tydzień w bliskości z naturą, końmi i jogą = Harmonia w ciele i w siodle!

Zapisy : WWW.CARPATICA.PL  Carpatica to nie tylko wspaniała baza wypadowa do jazdy terenowej. To idea naturalnego podejścia do koni, budowanie relacji konia z człowiekiem. Stąd Carpatica to miejsce dla ludzi z pasją, dla których koń to podmiot, a nie przedmiot. A miłość do koni to przede wszystkim zrozumienie ich psychiki, ich "języka" oraz zasad które naturalnie obowiązują w stadzie. Podczas warsztatów prowadzonych przez właściciela stajni Carpatica - Piotra Tuniewicza i jego konie, poznamy metody i zasady jeździectwa naturalnego. A dzięki regularnej praktyce jogi, pod okiem doświadczonego instruktora i jeźdźca - Darii Zaradkiewicz, rozciągniemy i wzmocnimy ciało. Praca z oddechem i świadomym rozluźnieniem idealnie sprawdzą się w siodle i budowaniu relacji z końmi.  Dołącz do nas już dziś! Liczba miejsc ograniczona do 8 osób/turnus.  Przez cały czas trwania wyjazdu jesteśmy gośćmi Sosnowego Dworu - pięknego, drewnianego domu, położonego z dala od głównej drogi w Krzywym, zapewniającego komfort, wypoczynek i wszechogarniającą ciszę. Ranki powitają nas mgłami otulającymi okolicę, śpiewem ptaków i szumem drzew. Wieczorami zachwyci rozgwieżdżone niebo. Będziemy również zwiedzali konno przepiękną okolicę Krzywego i Wetliny, eksplorując w siodle cudowne, dzikie szlaki, przeprawiając się przez strumienie i wspinając po bieszczadzkich wzniesieniach.  Wyjazd jest przewidziany dla każdego kto chciałby połączyć doskonalenie jeździectwa z praktyką jogi i świadomą pracą z ciałem i końmi.  Ponieważ przed nami sesje jeździeckie na placu, oraz w terenie - niezbędna jest podstawowa umiejętność jazdy konnej.

W razie wszelkich pytań, zapraszamy do kontaktu.

Do zobaczenia na matach i w siodle!

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page