top of page

czw., 18 sie

|

Ząbrsko Górne

Celebracja pełni w kobiecym kręgu & moon camp!

Jeśli szukasz bezpiecznej przestrzeni, gdzie w pełnym empatii, kobiecym gronie mogłabyś poczuć się wolna od oceny i krytyki, w której jest miejsce na wspólne przeżywanie radości i smutków, gdzie możesz poznać inne, wartościowe i życzliwe Ci Kobiety - czekamy na Ciebie w kobiecym kręgu Samych Sióstr!

Celebracja pełni w kobiecym kręgu & moon camp!
Celebracja pełni w kobiecym kręgu & moon camp!

Czas i lokalizacja

18 sie 2022, 18:18 – 19 sie 2022, 09:00

Ząbrsko Górne, Ząbrsko Górne, Polska

O wydarzeniu

Kochana Siostro! Jeśli szukasz bezpiecznej przestrzeni, gdzie w pełnym empatii, kobiecym gronie mogłabyś poczuć się wolna od oceny i krytyki, w której jest miejsce na wspólne przeżywanie radości i smutków, gdzie możesz poznać inne, wartościowe i życzliwe Ci Kobiety, poczuć się rozumiana, wysłuchana i zaopiekowana - te spotkania powstały z myślą o Tobie! Krąg symbolizuje nieskończoność, w której każda z nas jest tak samo ważna i równa. Dlatego zasiadając w nim, naszym celem będzie wzajemne wsparcie, wymiana doświadczeń, wsłuchanie się w siebie, poszerzanie świadomości i tworzenie wspólnoty w duchu siostrzeństwa. Cykl faz księżyca możesz potraktować jako zaproszenie do podróży wgłąb siebie i bycia bliżej swoich planów oraz intuicji. Pełnia to wspaniały czas do zasiewania intencji, wizualizacji marzeń, przyciągania wszystkiego, co nowe i dobre dla nas!

Dodatkowo - przy okazji sierpniowej pełni - wybierzemy się do lasu, celebrując w bliskości z naturą i bliskości ze sobą!

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ NOCLEGU!!! Po szczegółowe informacje - napisz do nas!

Trzymającą Krąg będzie Daria Zaradkiewicz - założycielka kobiecej społeczności SAME SIOSTRY, trzymająca zarówno kręgi otwarte jak i zamknięte, instruktorka jogi, wokalistka, Kobieta - Orkiestra, która kocha ludzi i dzielenie się dobrem.

Jeśli intuicja podpowiada Ci, aby do nas dołączyć - nie wahaj się i napisz! Z przyjemnością udzielimy wszelkich szczegółowych informacji 

Co warto ze sobą zabrać? : - namiot - jeśli masz ochotę zanocować z nami pod gołym niebem oraz wszystkie niezbędne artefakty (śpiwór, ciepła odzież, karimata, szczoteczka do zębów itp.) + wygodny, komfortowy strój, w którym poczujesz się swobodnie - poduchę/koc do siedzenia - świeczkę - małą przekąskę, którą będziesz się mogła podzielić z innymi Siostrami - uśmiech, otwarte serce i pozytywne nastawienie  - wszystko, co czujesz, że masz ochotę zabrać (np. instrument/y, ulubione kadzidło, symboliczne i ważne dla Ciebie przedmioty itp.)

Czekamy na Ciebie Siostro!!!

ZAPISY : FB : @samesiostry / @dariazaradkiewiczjoga MAIL : dadamademoiselle@gmail.com Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Masz pytania? - napisz do nas!

Do prędkiego zobaczenia <3  

Aho!

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page