top of page

pt., 29 kwi

|

Gdańsk

Celebracja nowiu w kobiecym kręgu Samych Sióstr

Jeśli szukasz bezpiecznej przestrzeni, gdzie w pełnym empatii, kobiecym gronie mogłabyś poczuć się wolna od oceny i krytyki, w której jest miejsce na wspólne przeżywanie radości i smutków, gdzie możesz poznać inne, wartościowe i życzliwe Ci Kobiety - czekamy na Ciebie w kobiecym kręgu Samych Sióstr!

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Celebracja nowiu w kobiecym kręgu Samych Sióstr
Celebracja nowiu w kobiecym kręgu Samych Sióstr

Czas i lokalizacja

29 kwi 2022, 19:00 – 22:00

Gdańsk, Kraśnięta 5, 80-125 Gdańsk, Polska

O wydarzeniu

Kochana Siostro! Jeśli szukasz bezpiecznej przestrzeni, gdzie w pełnym empatii, kobiecym gronie mogłabyś poczuć się wolna od oceny i krytyki, w której jest miejsce na wspólne przeżywanie radości i smutków, gdzie możesz poznać inne, wartościowe i życzliwe Ci Kobiety, poczuć się rozumiana, wysłuchana i zaopiekowana - te spotkania powstały z myślą o Tobie! Krąg symbolizuje nieskończoność, w której każda z nas jest tak samo ważna i równa. Dlatego zasiadając w nim, naszym celem będzie wzajemne wsparcie, wymiana doświadczeń, wsłuchanie się w siebie, poszerzanie świadomości i tworzenie wspólnoty w duchu siostrzeństwa. Cykl faz księżyca możesz potraktować jako zaproszenie do podróży wgłąb siebie i bycia bliżej swoich planów oraz intuicji. Nów to wspaniały czas do zasiewania nowych intencji, wizualizacji marzeń, przyciągania wszystkiego, co nowe i dobre dla nas!

Trzymającą Krąg będzie Daria Zaradkiewicz - założycielka kobiecej społeczności SAME SIOSTRY, trzymająca zarówno kręgi otwarte jak i zamknięte, instruktorka jogi, wokalistka, Kobieta - Orkiestra, która kocha ludzi i dzielenie się dobrem.

Jeśli intuicja podpowiada Ci, aby do nas dołączyć - nie wahaj się i napisz! Z przyjemnością udzielimy wszelkich szczegółowych informacji

Co warto ze sobą zabrać? : - wygodny, komfortowy strój, w którym poczujesz się swobodnie - poduchę/koc do siedzenia - świeczkę - małą przekąskę, którą będziesz się mogła podzielić z innymi Siostrami - uśmiech, otwarte serce i pozytywne nastawienie - wszystko, co czujesz, że masz ochotę zabrać (np. instrument/y, ulubione kadzidło, symboliczne i ważne dla Ciebie przedmioty itp.)

Czekamy na Ciebie

ZAPISY : FB : @samesiostry / @dariazaradkiewiczjoga MAIL : iwona@przystanzdrowia.com Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Masz pytania? - napisz do nas!

Do prędkiego zobaczenia Siostro Aho!

Bilety

  • Same Siostry/celebracja nowiu

    169,00 zł
    Sprzedaż zakończona

Suma

0,00 zł

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page