top of page

pt., 26 kwi

|

Pomlewo

26.04 Kąpiel w dźwiękach - koncert relaksacyjny w Pomlewiance

Poczuj uzdrawiającą moc dźwięków! 26.04 o 19:00 zapraszamy na wyjątkowy autorski koncert relaksacyjny - kąpiel w uzdrawiających dźwiękach, w POMLEWIANCE - zaledwie 30min drogi od Gdańska.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
26.04 Kąpiel w dźwiękach - koncert relaksacyjny w Pomlewiance
26.04 Kąpiel w dźwiękach - koncert relaksacyjny w Pomlewiance

Czas i lokalizacja

26 kwi 2024, 19:00 – 20:30

Pomlewo, Szkolna 28, 83-047 Pomlewo, Polska

O wydarzeniu

Poczuj uzdrawiającą moc dźwięków!

26.04 o 19:00 zapraszamy na wyjątkowy autorski koncert relaksacyjny - kąpiel w uzdrawiających dźwiękach,  w POMLEWIANCE - zaledwie 30min drogi od Gdańska.

W dzisiejszym zagalopowanym świecie, to świetna okazja na chwilę głębokiego relaksu i regeneracji zarówno dla ciała, ducha i umysłu. Przyjdź i pozwól sobie na chwilę dla siebie w postaci tego niezapomnianego doświadczenia i podróży w głąb siebie!

W kameralnej atmosferze przenieśmy się w podróż do krainy dźwięków m.in. mis tybetańskich, mis kryształowych, gongu, tingshy, dzwonków koshi, harmonium, bębna szamańskiego, kojącego wokalu i wiele więcej, wszystko po to, by wyciszyć umysł, ukoić układ nerwowy i odnowić energię.

W tej muzycznej podróży poprowadzi nas Daria Zaradkiewicz - wokalistka i nauczycielka jogi, która pomoże odnaleźć spokój i harmonię, przywracając wewnętrzną równowagę.

To idealny sposób na prezent od Ciebie dla Ciebie oraz bliskich Ci osób, które szukają ukojenia!

Spotykamy się 26.04 w Pomlewiance o godzinie 19:00. Liczba miejsc ograniczona, więc nie zwlekaj ze zgłoszeniem!

Zapisy : 796028791

Więcej informacji o Darii znajdziesz na jej stronie www.dariazaradkiewicz.com oraz na IG/FB/YT: @panijoga_dariazaradkiewicz

Do zobaczenia i usłyszenia na koncercie! 

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page