top of page

sob., 13 kwi

|

Warszawa

13.04 Koncert relaksacyjny : poczuj uzdrawiającą moc dźwięków w Ciszy

Już 13 kwietnia, w sobotę zapraszamy na koncert relaksacyjny - czyli kąpiel w uzdrawiających dźwiękach! W kameralnym gronie i przytulnej przestrzeni doświadczymy kąpieli w uzdrawiających dźwiękach m.in. mis tybetańskich, mis kryształowych, gongu, tingshy, kija deszczowego, dzwonków koshi, harmonium.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
13.04 Koncert relaksacyjny : poczuj uzdrawiającą moc dźwięków w Ciszy
13.04 Koncert relaksacyjny : poczuj uzdrawiającą moc dźwięków w Ciszy

Czas i lokalizacja

13 kwi 2024, 20:00 – 21:30

Warszawa, Aleja Komisji Edukacji Narodowej 83/lok. 15, 02-722 Warszawa, Polska

O wydarzeniu

Już 13 kwietnia, w sobotę zapraszamy na koncert relaksacyjny - czyli kąpiel w uzdrawiających dźwiękach!

W kameralnym gronie i przytulnej przestrzeni doświadczymy kąpieli w uzdrawiających dźwiękach m.in. mis tybetańskich, mis kryształowych, gongu, tingshy, kija deszczowego, dzwonków koshi, harmonium oraz kojącego wokalu.W naszym przebodźcowanym świecie to piękna okazja do zatrzymania się i głębokiej regeneracji nie tylko dla ciała, ale i umysłu. Pozwól sobie na relaks, zaopiekuj się sobą i zanurz się z nami w to niepowtarzalne doświadczenie!

W muzyczną podróż poprowadzi nas Daria Zaradkiewicz - wokalistka i joginka, dla której muzyka od dzieciństwa jest pasją i nieodłącznym elementem życia.  Nauczycielka Ashtanga Vinyasa Jogi oraz Jogi Kundalini, autorka programu Intuitive Workout, autorka i lektorka medytacji m.in. dla ogólnopolskiej aplikacji MINDY, założycielka kobiecej społeczności SAME SIOSTRY.  Koncertuje, organizuje, tworzy i prowadzi warsztaty, kobiece kręgi, webinary, sesje grupowe i indywidualne pomagając innym w świadomej pracy z ciałem, oddechem i dźwiękiem, pielęgnowaniu myślenia o sobie dobrze, wdzięczności, miłości i empatii oraz dobrostanu w zgodzie ze sobą.

Więcej o Darii na : www.dariazaradkiewicz.com oraz IG : @panijoga_dariazaradkiewicz FB : @dariazaradkiewicz / @panijoga.dariazaradkiewicz YT: @panijoga_dariazaradkiewicz Ten koncert to piękny pomysł na prezent od Ciebie dla Ciebie i/lub kogoś Ci bliskiego! Spotykamy się o 13:00

Czas trwania to ok. 90min.  Zabierz ze sobą matę do jogi, koc, poduszkę, jeśli posiadasz - poduszeczkę na oczy i ciepłe, komfortowe ubranie. Kąpieli w dźwiękach doświadczamy w pozycji leżącej. Liczba miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.  Do miłego zobaczenia i usłyszenia!

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page